
Лезо змінне трапецевидне з вигнутим вістрям STANLEY : M= 19 x 0.65 мм. L = 60 мм. 5 (Шт/Уп.)
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 0-11-952
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Лезо для ножа для оздоблювальних робіт Stanley 60 мм 5 шт (0-11-952):Особливості леза Stanley для оздоблювальних робіт 60 мм (0-11-952):
- Увігнуте лезо має ідеальну форму для тих випадків, коли важлива точність різання, наприклад, при різанні шкіри або робіт по інкрустації
- Виготовлено з високоякісного матеріалу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Лезо |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Товщина | 0.65 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴

