
Свердло універсальне швидкісне STANLEY : Ø= 5 мм. HSS-CNC. l= 86/52 мм (метал/дерево/пластик)
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA51058-QZ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло універсальне швидкісне STANLEY: Ø = 5 мм. (Метал / дерево / пластик) STA51058-QZ
Тип свердла: спіральне
Призначення: метал, дерево, пластик
Зовнішній діаметр: 5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | Універсальний |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина робочої частини | 52 мм |
| Загальна довжина | 86 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴

