
Ящик для інструменту STANLEY "FatMax" TSTAK на 2 колесах і з телескопічною ручкою, 43х 63х 49 см
5 055 ₴
- В наявності
- Код: FMST1-75753
- +380 (73) 606-74-38
Ящик для інструментів "FATMAX" TSTAK на 2-х колесах з телескопічною ручкою STANLEY FMST1-75753
Технічні характеристики FMST1-75753
| Виробник | STANLEY |
| Розміри, см | 43Х 63Х 49 |
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал | пластик |
| Матеріал замків | метал |
Вже понад 170 років STANLEY розробляє і виробляє інструмент, який допомагає зробити роботу швидше і зручніше. Багато з того, що є зараз галузевим стандартом, було розроблено інженерами STANLEY. В активі компанії більше 150 патентів на винаходи.
Інструмент STANLEY працював на всіх відомих світових будівництвах 19-го і 20-го століття. Зараз він є найпопулярнішим у світі брендом ручного інструменту, а компанія забезпечує понад 25% світового споживання, постачаючи інструмент на всі континенти.
З появою електроінструменту в 30-х роках, бренд STANLEY, вже тоді відомий у всьому світі, також приєднався до створення нового напряму. З 60-х років електроінструмент STANLEY завойовував ринки Північної та Латинської Америки, а пізніше з'явився в Азії і Європі, де він представлений у найбільших мережах товарів для дому і ремонту.
Вимогливі європейські та американські споживачі високо оцінюють продуктивність, якість виконання і надійність електроінструменту під маркою STANLEY. Тепер інструмент STANLEY доступний і в нашій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 490 мм |
- Ціна: 5 055 ₴

