
Свердло для дерева STANLEY, Ø = 10 мм
74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA52036-QZ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
STA52036-QZ
Свердло для дерева STANLEY, 10 мм (STA52036-QZ). Діаметр: 10 мм. Тип: спіральне. Матеріал: вуглецева сталь. Довжина робочої частини: 80 мм. Загальна довжина: 150 мм. Застосування: дерево, фанера, ДСП. Відповідні свердлильні машини: ручні, стаціонарні. Стандарт: ISO. Особливості: заточування на 2 грані, стійкість до перегрівання. Паковання: блістер. Вага: 0.1 кг. Виробник: STANLEY.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По дереву |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 80 мм |
| Загальна довжина | 133 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴

