
Свердло по цеглі STANLEY SuperLock : Ø= 8 x 235 /69 мм. хвостик HEX- 1/4"
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA53023-XJ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по цеглі STANLEY SuperLock : Ø= 8 x 235 /69 мм. хвостик HEX- 1/4"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 69 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴

