
Полотно для ножівки по гіпсокартону "FatMax Xtreme" : L= 550 мм, 7 зуб/1" з покриттям "Blade Armor"
1 685 ₴
- В наявності
- Код: 0-20-205
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотно змінне для гіпсокартону 550 мм Stanley 0-20-205
Характеристики:
- Довжина: 550 мм.
- Товщина: 1 мм.
- Число зубів: 7.
Особливості:
- полотно ножувальне "FatMax Xtreme" за гіпсокартоном з покриттям "Blade Armor" 550 мм
- індукційно загартовані зуби для тривалого терміну експлуатації
- зубці з 3 різальними крайками для дуже швидкого пиляння
- знижує тертя покриття "Blade Armor" для зниження тертя під час пиляння та захисту від корозії
- збільшена товщина полотна (1 мм) робить його жорсткішим, що забезпечує вищу точність пиляння та знижує вібрацію полотна
- розмір зубців 7 (7 зубців на дюйм)
- система "InstantChangeTM" забезпечує легку заміну ножового полотна за секунди (запатентована конструкція)
- полотно, спеціально призначене для пиляння гіпсокартону
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Stanley |
| Призначення полотна | Ножівка |
| Застосування полотна | Гіпсокартон |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Крок зубів | 7 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 685 ₴

