
Сумка сантехніка 2-стороння STANLEY "FatMax Plumber Bag" 52 x 28 x 31 см
5 715 ₴
- В наявності
- Код: FMST1-70719
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для сантехніка FatMax Plumber Bag двостороння STANLEY FMST1-70719
- • Сумка сантехніка "FatMax Plumber Bag" двостороння.
• Двостороння конструкція дає змогу організувати окреме зберігання матеріалів, інструменту тощо.
• Відкривання сумки з одного боку зручне для організації роботи на місці її проведення
• Міцний матеріал боковин для захисту від вологи та бруду
• Ідеально підходить для захисту такого інструменту, як-от різання труб, трубогини, сантехнічні ключі тощо.
• Зовнішні та внутрішні кишені для організації найкращого порядку зберігання
• Вертикальні кишені для швидкого та простого доступу до інструмента, що входить до них, і дрібних деталей
• Лите поліпропіленове дно для захисту від вологи та бруду
• Високоміцна металева ручка для безпечного та зручного перенесення великого навантаження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 715 ₴

