
Насадка викруткова STANLEY: PH2 x 25 мм. Уп. 2 шт.
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA61021-XJ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір насадок викруткових Stanley STA61021-XJ PH2 25 мм 2 шт.
Біти — насадки, які можна використовувати для роботи з електроінструментом і з ручним. Основне завдання — загвинчувати або відгвинчувати кріплення різного розміру та типу. Насадка надійно тримається в інструменті завдяки шестигранному хвостовику. Набір Stanley STA61021-XJ складається зі сталевих насадок із хрестоподібним шліцом PH2. Торсійна зона має спеціальну жорсткість, яка збільшує термін експлуатації біти, а також забезпечує можливість використання у важких умовах під час роботи з деревом або металом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PH 2 |
| Квадрат | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴

