
Насадка викруткова STANLEY : "Pozidriv" PZ1 х 25 мм. 25 (Шт/Уп.)
394 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 1-68-945
- +380 (73) 606-74-38
Біта (вставка) STANLEY 1-68-945
Особливості 1-68-945:
- Вставка з шестигранним хвостовиком 1/4"х25мм під шліц "Pozidriv".
- Відповідає вимогам стандартів ISO 1173 і DIN 3126.
- Довжина 25 мм
- Для професійного використання
Технічні характеристики 1-68-945
| Виробник | Stanley |
| Тип біти | Позидрайв |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Розмір шліца | PZ 1 |
| Довжина біти,мм | 25 |
| Номер шліца | 1 |
| Кількість | в упаковці 25 шт |
Вже понад 170 років STANLEY розробляє і виробляє інструмент, який допомагає зробити роботу швидше і зручніше. Багато з того, що є зараз галузевим стандартом, було розроблено інженерами STANLEY. В активі компанії більше 150 патентів на винаходи.
Інструмент STANLEY працював на всіх відомих світових будівництвах 19-го і 20-го століття. Зараз він є найпопулярнішим у світі брендом ручного інструменту, а компанія забезпечує понад 25% світового споживання, постачаючи інструмент на всі континенти.
З появою електроінструменту в 30-х роках, бренд STANLEY, вже тоді відомий у всьому світі, також приєднався до створення нового напряму. З 60-х років електроінструмент STANLEY завойовував ринки Північної та Латинської Америки, а пізніше з'явився в Азії і Європі, де він представлений у найбільших мережах товарів для дому і ремонту.
Вимогливі європейські та американські споживачі високо оцінюють продуктивність, якість виконання і надійність електроінструменту під маркою STANLEY. Тепер інструмент STANLEY доступний і в нашій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PZ 1 |
| Квадрат | 1/4" |
- Ціна: 394 ₴

