
Свердло універсальне STANLEY : Ø= 8 x 134 /73 мм. TCT/HM метал, дерево, цегла
173 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA53212-QZ
- +380 (73) 606-74-38
Свердло УНІВЕРСАЛЬНЕ (МЕТАЛ, ДЕРЕВО, ЦЕГЛА) STANLEY
Свердло Stanley призначено для свердління в деревині, металі та бетоні. Його універсальне застосування дає можливість економити час на заміну , виконуючи роботу за короткий період. Воно виготовлено з високоякісної сталі, стійкої до зносу, що забезпечить тривалий термін експлуатації. Крім того, дана модель оснащена тригранним хвостовиком, що запобігає обертання в патроні.
Особливості і характеристики:
- Розміри: 8х134х72мм,
- Підходить для робіт по дереву, пластмасі, будівельної сталі, кольорових металів, цегляній кладці
- Використовується з перфораторами і дрилями ударної дії
- Унікальна заточка 120° для універсального застосування
- Спеціальний дизайн головки з твердого металу дозволяє проводити швидке свердління і забезпечує підвищений термін експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | Універсальний |
| Тип хвостовика | Тригранний |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 73 мм |
| Загальна довжина | 134 мм |
| Кут заточування | 120 град. |
| Набір | Ні |
- Ціна: 173 ₴

