
Насадка для реноватора STANLEY, Сорсткий скребок Ø = 1x52x26 мм HCS
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA26135-XJ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скребок-насадка для реноватора STANLEY HCS 52 x 26 мм (STA26135-XJ) призначена для видалення фарби, лаку та інших покриттів із різних поверхонь. Вона має розміри 52 x 26 мм і виготовлена з високоякісної загартованої сталі, що забезпечує її міцність і довговічність. Насадка легко встановлюється на реноватор і забезпечує ефективне та точне видалення покриттів. Вона має гострі зубці, які легко справляються із завданням зіскаблювання. Скребок-насадка для реноватора STANLEY HCS 52 x 26 мм (STA26135-XJ) є незамінним інструментом під час ремонтних робіт і дає змогу заощадити час і зусилля під час очищення поверхонь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Насадка шліфувальна |
| Матеріал | Сталь |
| Застосування оснастки | Шліфування |
| Обробка матеріалу | Дерево, Метал |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴

