
Свердло для бетону, каменю (бур) STANLEY: SDS+, Ø= 10 x 160 /100 мм
74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA54042-QZ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло для бетону та каменю Stanley STA54042-QZ 10*160 мм
Перед початком роботи дрилем або перфоратором дуже важливо підібрати відповідні свердла. Залежно від того, з яким матеріалом працювати, потрібно вибирати розхидник. Свердло Stanley підходить для роботи з такими матеріалами, як-от бетон і камінь. воно має спеціальне маркування sds-plus і циліндричну форму. Широкий асортимент продукції Stanley дає змогу вибрати необхідний діаметр і довжину свердла, з огляду на ваші потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴

