
Диск шліфувальний по металу STANLEY : T27 Ø= 230 х 6.0 х 22 мм DW
247 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STA32065-QZ
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск шліфувальний для металу STANLEY, 230х6.0х22 мм для болгарки STA32065-QZ)
Характеристики
- Діаметр зовнішній: 230 мм.
- Діаметр посадки: 22,2 мм.
- Товщина: 6 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Вид обробки | Шліфування, Зачистний |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴

