
Ящик для інструментів STANLEY на 2-х колесах, об'єм- 50 л, вантажопідй.- 40 кг, 65 х 35 х 40 см
4 099 ₴
- В наявності
- Код: STST1-80150
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик Stanley інструментальний на колесах з високоміцного пластика з колесами і ручкою для транспортування
артикул STST1-80150
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
- Корисна ємність 50 літрів
- Вантажопідйомність 40 кг
- Розміри 64,5 х 34,5 х 40 см
- Два органайзера на кришці ящика для дрібного інструменту і деталей
- Металеві замки
- Великі міцні колеса для плавного переміщення ящика
- Телескопічна ручка, що забезпечує високу маневреність, складається для зручності зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴

