
Насадка викруткова USH DIATIN: Phillips PH3 x 25 мм. титанова, алмазне напилення. Уп. 10 шт.
1 035 ₴
- В наявності
- Код: UUSG0032344
- +380 (73) 606-74-38
Біта хрестова титанове покриття алмазне напилення РН1х25мм упаковка 10 шт код UUSG0032341 ціна 507 грн.
Біта хрестова титанове покриття алмазне напилення РН2х25мм упаковка 10 шт код UUSG0032342 ціна 507 грн.
упаковка 100 шт код UUSG0032342|100 ціна 4830 грн.
Біта хрестова титанове покриття алмазне напилення РН3х25мм упаковка 10 шт код UUSG0032344 ціна 507 грн.
Викрутки насадка з титановим покриттям і алмазним напиленням PH1 - PH3 - 1/4" від фірми USH довжиною 25 мм, призначена для використання з шуруповертами і гайковертами.Це біти категорії DiaTin.
Основою DiaTin біта є біт форми Torsion, який володіє покриттям TIN (нітрид титану). На дане покриття TIN додатково наноситься вольфрам-алмаз-карбонове покриття. Дане спеціальне покриття сприяє надійному зчепленню між бітом і гвинтом в робочому профілі.
Переваги:
- Полегшення в роботі за рахунок зменшеної сили тиску при загвинчуванні
- Значне зменшення відштовхувальної сили (Cam-Out)
- Підвищена продуктивність
- Підвищена економічність
- Збільшення терміну служби, підвищена зносостійкість
- Оптимальна міцність поверхні повністю покриває титан-карбідового несучого шару
Характеристики:
- Тип насадки - PHILLIPS (хрестова)
- Розмір - PH1/PH2/PH3
- Довжина - 25 мм
- Розмір посадки - 1/4"
- Матеріал - сталь
- Кількість в упаковці - 10 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PH 3 |
| Квадрат | 1/4" |
- Ціна: 1 035 ₴

