
Ящик експозиційний STANLEY : 328 х 229 х 155 мм, червоний
256 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: STST82742-1
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик експозиційний STANLEY : 328 х 229 х 155 мм, червоний
✔ Організуйте свої дрібні деталі та аксесуари за допомогою універсальної маленької коробки для зберігання
✔ Може бути використаний для різних рішень щодо зберігання
✔ Може використовуватися з невеликими настінними вішалками для забезпечення можливості настінного монтажу для акуратної й організованої майстерні або гаража
✔ Легкий доступ до збережених матеріалів
✔ Формована конструкція з поліпропілену забезпечує високу міцність виробу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴

