
Ящик для інструментів STANLEY "FatMax 240L CHEST" на колесах, професійний, V=240 л, 92 х 55 х 55 см
13 794 ₴
- В наявності
- Код: FMST1-75531
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструментів на колесах Stanley FMST1-75531
- Металеві рейлінги для кріплення додаткового обладнання зверху на кришці ящика за допомогою еластичних тросів
- Вбудований стопер для упору вантажного на кришці вантажу для надійної фіксації останнього під час транспортування
- Великий корисний об'єм — 240 л
- Вушка для навісного замка для додаткового захисту вмісту
- Металеві замки
- Високоміцна металева ручка
- Міцні погумовані колеса діаметром 7" (178 мм)
- Водозахисне ущільнення за периметром кришки ящика для захисту вмісту (клас захисту IP65)
- Розмір 990 x 590 x 620 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 920 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 794 ₴

