
Газонокосарка бензинова YATO 2,1кВт, ширина різання: Ø= 41см, травозбірник- 40л
12 021 ₴
- В наявності
- Код: YT-85520
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензинова газонокосарка оснащена двигуном LONCIN об'ємом 123 см³, що забезпечує високу потужність і ефективність. полегшує експлуатацію пристрою. зрізу можна легко регулювати за допомогою важеля на 7 рівнях в діапазоні 25-75 мм.
- Двигун LONCIN:
- Тип: чотиритактний, з верхнім розташуванням клапанів, внутрішнього згоряння.
- Модель: LC1P65FE-3.
- Об'єм: 123 см³.
- Потужність: 2,1 кВт.
- Максимальний момент, що крутить: 2800 об/хв.
- Стартер: ручний.
- Тип свічки запалювання: F7RTC.
- Тип палива: неетильований бензин Е10.
- Тип мастила: SAE 15W-40.
- Місткість паливного бака: 0,9 літра.
- Місткість масляного піддону: 0,5 літра.
- Ширина різання: 41 см.
- 7-ступінчасте регулювання висоти стрижки в діапазоні 25-75 мм.
- Вбудований привід.
- Функції: задній викид, кошиковий викид.
- Сітчастий кошик для трави ємністю 40 літрів.
- Металевий корпус.
- Ергономічна ручка із піною.
- Діаметр коліс: 6 дюймів.
- Вага:19,7 кг.
- Рівень шуму: 96 дБ.
Двигун поставленої газонокосарки не заповнюється мастилом, а паливний бак не заповнюється бензином. Перед запуском залийте моторне масло та паливо. Першу заміну мастила слід проводити через 5 годин роботи. Кожну наступну через 20-25 годин роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 410 мм |
| Висота скошування | 25 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид, Мульчування |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип пересування | Самохідна |
| Особливості | Регулювання висоти зрізу |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | LONCIN: |
| Об'єм двигуна | 123 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.86 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 021 ₴

