![Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та шарніром : CrV, М= 20 мм, L= 245 мм [6/30/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568489202_klyuch-rizhkovo-nakidnij-yato.jpg)
Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та шарніром : CrV, М= 20 мм, L= 245 мм [6/30/60]
453 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-1686
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Ключ комбінований із тріскачкою і шарніром Yato 20 мм (YT-1686): Особливості ключа комбінованого з тріскачкою та шарніром Yato 20 мм (YT-1686): Ключ комбінований Yato виготовлений із високоякісної хромо-ванадієвої сталі Спеціальне покриття забезпечує захист від корозії Надійний і довговічний шарнірний механізм Тріскачка з 72 зубцями Надійність і тривалий термін експлуатації Професійний інструмент
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Ключ комбінований з тріскачкою і шарніром Yato 20 мм (YT-1686): Виробник YATO Тип ключа Ріжково-накидний Класифікація ключа Стандартний Форма ключа Пряма Механічна частина Тріска Шарнір Розмір ключа 20 мм Довжина ключа 245 мм Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 20 мм |
| Розмір min | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴

