![Головка торцева YATO : квадрат 1/2", "Spline", M= 14 мм, L= 38 мм [12/120/240], фото 1](https://images.prom.ua/4568499656_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO : квадрат 1/2", "Spline", M= 14 мм, L= 38 мм [12/120/240]
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-1466
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Головка торцева Spline Yato 1/2" 14 мм (YT-1466): Особливості головки торцевої Spline Yato 1/2 "14 мм (YT-1 466): Виготовлена з хром-ванадієвої сталі Захист від корозії Захоплюють кріплення з великим діапазоном профілю: 5 видів Легке витягання навіть сильно зношених насадок Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Головка торцева Spline Yato 1/2" 14 мм (YT-1466): Виробник YATO Форма головки Spline Ударна головка Ні Подовжена головка Ні Розмір посадки (дюйм) 1/2" Розмір головки 14 мм Довжина 38 мм Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Spline |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

