
Візок для перевезення г/к плит YATO : навантаження- 940 кг, 1240 х 640 х 1210 мм
13 597 ₴
- В наявності
- Код: YT-37430
- +380 (73) 606-74-38
Візок для перевезення г/к плит YATO : навантаження- 940 кг, 1240 х 640 х 1210 мм [1]
Візок для перевезення м / до плит навантаження 900 кг 1240 х 640 х 1210 мм YATO YT-37430 (Польща)
Візок призначена для перевезення гіпсокартону, дверей, щита і аналогічних будівельних матеріалів. Він вміщує близько 20 гіпсокартонних плит одночасно.
Опис YT-37430:
- міцна конструкція із сталевого листа і сталевих труб;
- поверхня захищена стійким до пошкоджень лаком;
- металеві колеса діаметром 200 мм, оснащені гумовим протектором;
- два рульових колеса, одне з гальмом;
- материнська плата з додатковим захистом від випадкового ковзання транспортуються плат і матеріалів.
Технічні характеристики YT-37430
| Виробник | YATO |
| Вантажопідйомність, кг | 900 |
| Габарити, мм | 1240 х 640 х 1210 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 940 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1210 мм |
| Довжина | 1240 мм |
| Ширина | 640 мм |
- Ціна: 13 597 ₴

