![Свердло по металу кобальтове YATO : Co-HSS, Ø= 10 х 133 /87 мм [75/300], фото 1](https://images.prom.ua/4568496885_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу кобальтове YATO : Co-HSS, Ø= 10 х 133 /87 мм [75/300]
306 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-4100
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу кобальтове YATO : Co-HSS, Ø= 10 х 133 /87 мм
Високопродуктивна високошвидкісна сталь (5% кобальт), циліндрична, коротка, права різання, Тип N, кут нахилу 135 °, поперечний розріз у відповідності з DIN 338, мідний.
HSS Високоякісні Co з видатною високою термостійкістю.
Спеціально для легованих і нелегованих сталей і матеріалів, таких як V2A і V4A.
Міцність на розтяг понад 1100 N / мм2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина робочої частини | 87 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Загальна довжина | 133 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴

