![Свердло по металу титанове YATO : HSS-ТІN, Ø= 2 мм, l= 72 мм, 6-гран. HEX-1/4" [150], фото 1](https://images.prom.ua/4568562716_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу титанове YATO : HSS-ТІN, Ø= 2 мм, l= 72 мм, 6-гран. HEX-1/4" [150]
28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-44751
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Свердло для металу Yato HSS-TiN 2x72мм 1 шт (YT-44751): Свердло для металу YATO виготовлене з високоякісної швидкорізальної сталі HSS 4241. Призначено для професійного, промислового використання — свердління високоякісної неіржавкої сталі, конструкційної та холоднокатаної сталі. Свердлить у кілька разів швидше завдяки покриттю нітридом титану "Split-point" дає змогу свердлити без попереднього гасіння Швидко розсіює тепло під час буріння в твердих сортах сталі Кут нахилу 135° Хвостовик — шестигранний (HEX) 1/4" Шліфована поверхню та крайки свердла
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Свердло для металу Yato HSS-TiN 2x72м 1 шт (YT-44751): Виробник YATO Призначення За металом Тип свердла Спіральний Тип хвостовика Шестигранне Маркування свердла HSS-TiN Діаметр 2,0 мм Загальна довжина 72 мм Робоча довжина 24 мм Комплектність 1 шт Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина робочої частини | 24 мм |
| Діаметр | 2 мм |
| Загальна довжина | 72 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
- Ціна: 28 ₴

