![Свердло по металу титанове YATO : HSS-ТІN, Ø= 9 мм, l= 125 мм, 6-гран. HEX-1/4" [50/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568569326_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу титанове YATO : HSS-ТІN, Ø= 9 мм, l= 125 мм, 6-гран. HEX-1/4" [50/200]
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-44770
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Свердло для металу Yato HSS-TiN 9x125мм 1 шт (YT-44770): Свердло для металу YATO виготовлене з високоякісної швидкорізальної сталі HSS 4141 призначене для професійного, промислового використання — свердління високоякісної неіржавкої сталі, конструкційної та холоднокатаної сталі Свердліт у кілька разів швидше завдяки покриттю нітридом титану "Split-point" дає змогу свердлити без попереднього гасіння Швидко розсіює тепло під час буріння в твердих сортах сталі Кут нахилу 135° Хвостовик — шестигранний (HEX) 1/4" Шліфована поверхня та крайки свердла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина робочої частини | 81 мм |
| Діаметр | 9 мм |
| Загальна довжина | 125 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴

