![Диск відрізний по металу YATO : Ø= 400 х 32 мм, h= 4.0 мм [5/25], фото 1](https://images.prom.ua/6202486734_disk-vidriznij-po.jpg)
Диск відрізний по металу YATO : Ø= 400 х 32 мм, h= 4.0 мм [5/25]
263 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-6137
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Круг відрізний для металу Yato 400х4,0х32,00 мм (YT-6137): Особливості круга відрізного Yato 400х4,0х32,00 мм (YT-6137): Виготовлений із високоякісного матеріалу Призначений для високопродуктивного різання металевих деталей і заготівок Максимальна швидкість: 80 м/с Максимальна кількість обертів: 3800 об./хв Надійність і тривалий термін експлуатації
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Круг відрізний для металу Yato 400х4,0х32,00 мм (YT-6137): Виробник YATO Призначення За металом Форма кола Плоский Діаметр кола 400 мм Товщина кола 4,0 мм Діаметр отвору 32,00 мм Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Діаметр зовнішній | 400 мм |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴

