![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 3/4", М= 32 мм, L= 90 мм [7/28], фото 1](https://images.prom.ua/6196290281_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 3/4", М= 32 мм, L= 90 мм [7/28]
788 ₴
- В наявності
- Код: YT-1132
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударна насадка 3/4" 32 мм YATO YT-1132 призначена для монтажу та демонтажу різьбових з'єднань. Застосовується в автослюсарних майстернях, станціях технічного обслуговування та на виробництві. Виготовлена із високоякісної хром-молібденової сталі. Хромоване покриття захищає інструменти від корозії. Професійно спроектована форма забезпечує точне та надійне захоплення болтів. Підходять для використання з ручним інструментом, не підходять для електро- та пневмоінструменту.
Параметри:
- Матеріал: CrMo SCM-440.
- Тип: ударний.
- Розмір тримача інструменту: 3/4 дюйма (19,0 мм).
- Тип кришки: шестигранник, довгий.
- Розмір насадки: 32 мм.
- Довжина: 90 мм.
- Зовнішній діаметр кришки: 48 мм.
- Діаметр розетки з викруткою: 44 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 3/4" |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴

