![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 3/4", М= 34 мм, L= 90 мм [6/24], фото 1](https://images.prom.ua/6193049137_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 3/4", М= 34 мм, L= 90 мм [6/24]
1 035 ₴
- В наявності
- Код: YT-1134
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головка торцеві шестигранна ударна 3/4" М34 Х 90 мм YATO YT-1134 (Польща)
Технічні характеристики YT-1134
| Виробник | YATO |
| Розмір, мм | 34 |
| Квадрат | 3/4" |
| Висота, мм | 90 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 3/4" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 34 мм |
| Розмір min | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴

