![Папір шліфувальний VOREL водостійкий : 230x280мм, P240, (Уп 50 шт.)[1000], фото 1](https://images.prom.ua/6192313784_papir-shlifuvalnij-vorel.jpg)
Папір шліфувальний VOREL водостійкий : 230x280мм, P240, (Уп 50 шт.)[1000]
7 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 07240
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лист шліфувальний
Шліфувальні листи (наждачна бумага в листах) використовуються для ручного мокрого або сухого шліфування при обробці металу, дерева, пластику, шпаклівок, лакофарбових покриттів та інших матеріалів. Часто використовують для малярних робіт з підготовки автомобілів до фарбування та для обробки дорогоцінних металів.
|
Ширина: |
230 мм |
| Довжина: | 280 мм |
| Зерно: | Р1000 |
| Основа: | Бумага |
| Тип насипу: | Закрита |
| Область застосування: | Метал | Дерево | Фарба | Лак | Шпаклівка | Пластик |
Конструкція листа шліфувального
На паперову або тканинну основу на яку нанесено клеючу речовину роблять насип абразиву: закритий, напіввідкритий та відкритий, з подальшою оригінальною технологією вирубки. Завдяки сучасним високоякісним клеям та каліброваного матеріалу вироби мають високий робочий ресурс та довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вологостійкість | Так |
| Градація | P240 |
| Зернистість | 240 |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Область застосування | Гіпс, Фарба, Лак, Шпаклівка, Пластик, Скло, Грунтовка |
| Тип | Шліфувальний папір |
| Тип зв'язки | Епоксидна смола |
| Тип насипання | Напіввідкрита |
| Тип основи | Папір |
| Загальні | |
| Довжина | 280 мм |
| Одиниця виміру | Штука |
| Упаковка | Пачка |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 ₴

