
Цикля-скребок з поліпропіленовим корпусом і гумовою ручкою YATO: лезо- 40 мм, l= 220 мм
158 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-75465
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цикля-скребок з поліпропіленовим корпусом і гумовою ручкою YATO: лезо- 40 мм, l= 220 мм [10/50]
Циля-скребок поліпропіленовий YT-75465 призначений для видалення старих лакофарбових покриттів, вирівнювання, очищення поверхні.
Особливості та характеристики
- Сталевий клинок
- Двосторонній ніж, обертовий
- М'яка пластикова ручка на основі гуми TPR
- Поліпропіленовий корпус
- Ширина леза: 40 мм
- Загальна довжина: 220 мм
- Вага: 120 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина інструмента | 220 мм |
| Довжина ручки | 22 см |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Призначення | Універсальна |
| Прогумований держак | Да |
| Тип | Скребок |
| Тип ручки | суцільна |
| Ширина полотна | 40 мм |
| Ширина робочої частини | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴

