
Органайзер STANLEY пластмасовий "Sort Master Junior" з переставними перегородками 37,5х6,7х29,2 см
744 ₴
- В наявності
- Код: 1-97-483
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер STANLEY 1-97-483 (США / Ізраїль)
Органайзер Sort Master Junior Stanley 1-97-483 виготовлений у формі кейса, слугує для зберігання і перенесення кріпильних виробів. Складається з декількох відділень, де зручно розміщуються необхідні аксесуари та різні дрібниці. Прозора кришка дає змогу бачити розташування кріплення всередині. За допомогою переставних перегородок можна регулювати розміри комірок, щоб максимально ефективно використовувати простір. Бічні засувки дають змогу зчепити кілька ящиків між собою. Зручна ручка допомагає легко транспортувати органайзер.
Технічні характеристики 1-97-483
| Виробник | STANLEY |
| Матеріал | пластик |
| Розміри, см | 37,5 x 6,7 x 29,2 |
| Тип | органайзер "Sort Master Junior" з переставними перегородками |
| Кількість відділень | 14 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 376 мм |
| Ширина | 292 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴

