
Ніж безпечний STANLEY "FatMax" зі змінним, висувним лезом, l= 23 см
1 074 ₴
- В наявності
- Код: FMHT10370-0
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Ніж для опоряджувальних робіт Stanley FATMAX® Box Box Premium 155 мм (FMHT10370-0): Автоматично висувні леза під час натискання на спусковий гачок — покращена ергономіка для використання, порівнюючи з ковзкою клямкою з пружинним навантаженням: менше зусилля Лезо автоматично прибирається у разі зникнення тиску на спусковий гачок для максимальної безпеки. Вбудований запобіжник — лезо можна заблокувати, щоб запобігти випадковому використанню Металевого корпусу — для неперевершеної міцності та довговічності в складних умовах Обгумований корпус — для комфорту проти ковзання й ідеальної фіксації ножа в руці Швидка зміна ножів — велика ефективність завдяки швидкій зміні лез без інструментів Комплектація: У пакованні
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Ніж для опоряджувальних робіт Stanley FATMAX® Box Box Premium 155мм (FMHT10370-0): Виробник STANLEY Тип ножа Для оздоблювальних робіт Тип леза Трапецієподібна Довжина 155 мм Довжина леза 62 мм Ширина леза 19 мм Країна торговою марки США Країна-виробник Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина інструменту | 155 мм |
| Довжина леза | 62 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Ніж |
| Форм-фактор | висувний |
| Ширина леза | 19 мм |
- Ціна: 1 074 ₴

