Рівень будівельний 60см Stanley ANTICHOC
Професійний литий алюмінієвий рівень, L — 60 см, STANLEY 1-42-254
Рівень із литим корпусом 800 мм х 2 капсули Stanley Antishock Tmlh 1-42-254 є точним і надійним у роботі ручним інструментом для визначення відхилень необхідних поверхонь від прямолінійності. Виріб виготовлений у міцному корпусі та пофарбований. Рівень обладнаний двома ударостійкими вічками з рідиною всередині.
Особливості:
- Масивний корпус із легкого та міцного алюмінієвого сплаву;
- Дві фрезеровані поверхні дають змогу використовувати будь-яку з них для роботи без втрати точності;
- Дві капсули рівня "Antichoc Altuglass", практично не б'ються завдяки захисту з двох неопренових блоків;
- Горизонтальна регульована капсула рівня обладнана флюоресцентною підкладкою для чудової видимості;
- Епоксидне покриття, стійке до ударів і поганих погодних умов;
Характеристики:
- Довжина: 600 мм
- Кількість вічків: 2 шт
- Похибка: +/- 1 мм/м.
- Кількість ручок: немає
- Вага: 0,724 кг
- Наявність магніту: немає
- Габарити: 60 х 2 х 5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип рівня | Механічний |
| Габарити | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 2 710 ₴


