
Ніж STANLEY DynaGrip з висувним лезом з відломними сегментами : M= 25 мм, L= 180 мм.
478 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 0-10-425
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник STANLEY Довжина ножа, мм 180 Комплектація В упаковці Країна-виробник Тайвань (Китай) Матеріал корпусу комбінований АВС + метал Тип леза сегментне 25 мм Тип фіксації леза висувне Фіксатор так Тримач леза і направляюча з нержавіючої сталі Лезо фіксується за допомогою колеса з рискою Корпус з двох матеріалів "Dynagrip" Лезо шириною 25 мм і товщиною 0,7 мм, спеціально призначене для інтенсивної роботи, має 7 сегментів Поставляється з одним лезом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Довжина інструменту | 0.7 мм |
| Довжина леза | 180 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Ніж |
| Форм-фактор | висувний |
| Ширина леза | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴

