![Ящик для інструменту герметичний, ударостійкий YATO 270х 246х 124 мм з поліпропілену [8/96], фото 1](https://images.prom.ua/5956610400_yaschik-dlya-instrumentu.jpg)
Ящик для інструменту герметичний, ударостійкий YATO 270х 246х 124 мм з поліпропілену [8/96]
985 ₴
- В наявності
- Код: YT-08901
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЯЩИК ДЛЯ ІНСТРУМЕНТІВ YATO YT-08901
Ящик для інструментів YATO YT-08901 - щільна, водостійка, пилонепроникна та ударостійка герметична валізка, призначена для зберігання інструментів, фотографічного та вимірювального обладнання. Оснащена декомпресійним клапаном. Виготовлена з гнучкого поліпропілену згідно з класом захисту IP55. Внутрішня частина валізи заповнена попередньо розрізаною губкою, підготовленою для незалежного моделювання виїмок для конкретних продуктів. Ідеально підходить як транспортний контейнер.
ОСОБЛИВОСТІ ЯЩИКА ДЛЯ ІНСТРУМЕНТІВ YATO YT-08901
Виготовлений з еластичного поліпропілену
Заповнений зубчастою щільною піною, яка дає змогу регулювати виїмки до ваших власних інструментів
Герметична ручка для ручного регулювання тиску
Захист обладнання, що зберігається, від корозії та пошкоджень
Водостійкий і пилонепроникний
Ударостійкі закриваючі затискачі
Пристосований для блокування за допомогою замка
Клас захисту - IP55
Розмір - 270 х 246 х 124 мм
Вага - 1,065 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.065 кг |
| Висота | 124 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 246 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴

