![Мікрометр YATO з точністю 0.01 мм в діапазоні 75 - 100 мм [30], фото 1](https://images.prom.ua/5956595736_mikrometr-yato-z.jpg)
Мікрометр YATO з точністю 0.01 мм в діапазоні 75 - 100 мм [30]
1 872 ₴
- В наявності
- Код: YT-72303
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрометр YATO з точністю 0.01 мм в діапазоні 75 - 100 мм [30]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.75 кг |
| Довжина | 135 мм |
| Максимальний діапазон | 100 мм |
| Мінімальний діапазон | 75 мм |
| Похибка, +/- | 0.01 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 872 ₴

