![Ножівка садова складана FLO, L= 250 мм, 7 зубів/1", t= 1 мм [12/72], фото 1](https://images.prom.ua/5954494170_nozhivka-sadova-skladana.jpg)
Ножівка садова складана FLO, L= 250 мм, 7 зубів/1", t= 1 мм [12/72]
247 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 28632
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд Flo Символ 28642 Серія GRD Довжина 250 мм Матеріал ручки ПВХ Матеріал клинка сталь Покриття клинка полірований Складаний ні Кількість ріжучих кромок 3 Пила для обрізання гілок. Спеціально заточені зубці для швидкого та ефективного різання. Ергономічна пластикова ручка з отвором для підвішування. Поставляється з пластиковим чохлом для захисту леза. Має ручку для кріплення на ремені, наприклад, для роботи на верхівках дерев. Це робить обрізку на висоті безпечнішою та ефективнішою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна пила |
| Довжина шини | 250 мм |
| Крок зубів | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 250 мм |
| Стрічка для щеплення | Немає |
| Матеріал ручки | Пластмаса |
| Мішок насадка | Немає |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип інструмента | Ніж садовий |
| Форма леза | Пряма |
| Комплектація | |
| Прогумований держак | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴

