![Ножівка садова FLO, L= 240 мм, 6 зубів/1", t= 1,2 мм з кобурою [24], фото 1](https://images.prom.ua/5954494168_nozhivka-sadova-flo.jpg)
Ножівка садова FLO, L= 240 мм, 6 зубів/1", t= 1,2 мм з кобурою [24]
493 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 28611
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд Flo Символ 28642 Серія GRD Довжина 240 мм Матеріал ручки ПВХ Матеріал клинка сталь Покриття клинка полірований Складаний ні Кількість ріжучих кромок 3 Пила для обрізання гілок. Спеціально заточені зубці для швидкого та ефективного різання. Ергономічна пластикова ручка з отвором для підвішування. Поставляється з пластиковим чохлом для захисту леза. Має ручку для кріплення на ремені, наприклад, для роботи на верхівках дерев. Це робить обрізку на висоті безпечнішою та ефективнішою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна пила |
| Крок зубів | 6 мм |
| Наявність телескопічної штанги | Ні |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Довжина полотна | 240 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Призначення пили (ножівки) | для дерева |
| Кількість зубців на дюйм | 6 шт. |
| Товщина різального полотна | 1.2 мм |
| Тип ручної пили | ножівка |
| Комплектація | |
| Прогумований держак | Немає |
| Тип паковання | Сумка-чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493 ₴

