![Ножівка садова FLO, L= 330 мм, 6 зубів/1", t= 1,2 мм з кобурою [24], фото 1](https://images.prom.ua/5954493869_nozhivka-sadova-flo.jpg)
Ножівка садова FLO, L= 330 мм, 6 зубів/1", t= 1,2 мм з кобурою [24]
516 ₴
- В наявності
- Код: 28613
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд Flo
Символ 28642
Серія GRD
Довжина 300 мм
Матеріал ручки ПВХ
Матеріал клинка сталь
Покриття клинка полірований
Складаний ні
Кількість ріжучих кромок 3
Пила для обрізання гілок. Спеціально заточені зубці для швидкого та ефективного різання. Ергономічна пластикова ручка з отвором для підвішування. Поставляється з пластиковим чохлом для захисту леза. Має ручку для кріплення на ремені, наприклад, для роботи на верхівках дерев. Це робить обрізку на висоті безпечнішою та ефективнішою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Кількість зубів на дюйм | 6 шт. |
| Товщина ріжучого полотна | 1.2 мм |
| Довжина полотна | 330 мм |
| Наявність телескопічної штанги | Немає |
| Розташування зубців | Одностороннє |
| Тип | Ручна пила |
| Крок зубців | 6 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516 ₴

