![Шпатель фасадний YATO роб. частина- 250х 90мм з нержавіючої сталі, l=250 мм, двокомпонент ручка [10], фото 1](https://images.prom.ua/5954492838_shpatel-fasadnij-yato.jpg)
Шпатель фасадний YATO роб. частина- 250х 90мм з нержавіючої сталі, l=250 мм, двокомпонент ручка [10]
408 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-52311
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високоякісний, еластичний фасадний шпатель YT-52311 застосовується для штукатурних та опоряджувальних робіт, для вирівнювання та збирання штукатурної маси.
Особливості
- Лезо з міцної та гнучкої неіржавкої сталі
- Широке лезо полегшує точне оздоблення поверхонь стін або стелі.
- Ручка зручно лежить у правій або лівій руці.
- Зручна двокомпонентна ручка кріпиться двома заклепками
- Додатково жорсткість забезпечує багатоточкове кріплення за довжиною профілю.
- Спеціальні отвори дають змогу встановити шарнірну ручку на подовжувач YT-52317
Характеристики
- Робоча ширина: 250 мм
- Загальна висота: 250 мм
- Висота робочої частини: 90 мм
- Осьова відстань монтажних отворів: 93 мм
- Товщина аркуша: 0,5 мм
- Гнучкий: да
- Матеріал леза: неіржавка сталь міцністю до 1500 Rm.
- Матеріал ручки: АБС, ТПР
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип шпателя | Фасадний шпатель |
| Габарити | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Довжина рукоятки | 250 мм |
| Ширина леза | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴

