
Диск кріпильний опорний з липучкою для полірування YATO Ø= 75 мм з гвинтов шпинделем Ø= 5/16" (8 мм)
173 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-47870
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск кріпильний опорний з липучкою для полірування YATO Ø= 75 мм з гвинтов шпинделем Ø= 5/16" (8 мм)
Характеристики
- Розмір посадки: 5/16 дюйма (8 мм)
- Діаметр: 75 мм
- Тип оснастки: тарілка опорна
- Призначення: шліфування
- Макс. оберти: 12000 об/хв
- Наявність липучки: Да
- Для: YT-82903
- Вага: 100 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Коло |
| Діаметр | 75 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Призначення | Шліфувальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴

