
Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 16/12 мм шорстк №1
1 528 ₴
- В наявності
- Код: YT-59182
- +380 (73) 606-74-38
Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 16/12 мм шорстк №1
Диск-фреза опуклий для КШМ YATO для дерева, шпаклівки, гіпсу; Ø = 120/22.2 мм, t = 16/12 мм, шорсткість No1
Універсальний і міцний рашпиль YT-59182 дає змогу працювати із широким спектром матеріалів, з високою точністю шліфувати, фрезерувати та борознити деревину, деревні плити, пластик, гіпсокартон, блоки з комірського бетону, гуму, полістирол, лід тощо. Його також використовують для залому крайок, очищення поверхонь, видалення старих захисних покриттів, виготовлення пазів для дротів та електроустановок, виконання художніх робіт.
Завдяки здатності працювати на максимальній швидкості до 13 000 об/хв рашпиль можна використовувати практично на будь-якій шліфувальній машині. Гострі та міцні зубці забезпечують довгий термін експлуатації леза.
Характеристики
- Застосування: дерево, пористий бетон, пластик, гіпс, гіпсокартон, фрезерування, шліфування, чеканка
- Зовнішній діаметр: 120 мм
- Внутрішній діаметр: 22,2 мм
- Робоча висота: 12 мм
- Загальна висота: 16 мм
- Шорсткість: №1
- Матеріал: сталь
- Товщина аркуша: 2,5 мм
- Максимальна швидкість: 13 000 об/хв
- Вага: 249 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Обробка матеріалу | Граніт, Дерево, Бетон |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Шліфування <unk> Зачисний |
| Діаметр зовнішній | 120 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал кола | Сталь |
| Призначення | Шліфувальний |
| Товщина | 16 мм |
- Ціна: 1 528 ₴

