![Полиця для електроінструменту YATO 465x 405x 225 мм, 4 гнізда, 2 полки, металева [1], фото 1](https://images.prom.ua/5954491483_politsya-dlya-elektroinstrumentu.jpg)
Полиця для електроінструменту YATO 465x 405x 225 мм, 4 гнізда, 2 полки, металева [1]
1 922 ₴
- В наявності
- Код: YT-09092
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця для електроінструменту YATO 465x 405x 225 мм, 4 гнізда, 2 полки, металева [1]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 1.5 (мм) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип мебели | Стелаж інструментальний |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір фасаду | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 922 ₴

