
Диск-фреза радіальний до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø = 120/22.2 мм, t = 16/13 мм шорстк No1
1 547 ₴
- В наявності
- Код: YT-59155
- +380 (73) 606-74-38
Диск-фреза радіальний до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 16/13мм шорстк №1
Універсальна та міцна фреза для роботи із широким спектром матеріалів. Дає змогу з високою точністю й акуратністю шліфувати, фрезерувати та виконувати пази в деревині, деревних плитах, пластиках, гіпсокартоні, блоках ячеристого бетону, гумі, полістиролі, льоду, копитах кручених тварин. Він також може використовуватися для відгинання крайок, зачищення поверхонь, зняття старих захисних покриттів, створення пазів для кабелів та електропроводини, художніх робіт.
Завдяки максимальній швидкості обертання до 13 000 об/хв рашпиль можна використовувати практично на будь-якій шліфувальній машині. Гострі та міцні зубці забезпечують довгий термін експлуатації кола.
- зовнішній діаметр: 120 мм
- внутрішній діаметр: 22,2 мм
- матеріал: сталь
- товщина аркуша: 2,5 мм
- максимальна швидкість: 13 000 об/хв
- вага: 239 г

Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Обробка матеріалу | Дерево, Бетон |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Шліфування <unk> Зачисний |
| Діаметр зовнішній | 120 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал кола | Сталь |
| Призначення | Шліфувальний |
| Товщина | 16 мм |
- Ціна: 1 547 ₴

