![Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 16/6мм шорстк №2 [10], фото 1](https://images.prom.ua/5954490272_disk-freza-vipuklij-do.jpg)
Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 16/6мм шорстк №2 [10]
1 577 ₴
- В наявності
- Код: YT-59181
- +380 (73) 606-74-38
Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 16/6мм шорстк №2 [10]
Універсальний і міцний різець YATO YT-59181, що дозволяє працювати з широким спектром матеріалів. Дозволяє шліфувати, фрезерувати і прорізати пази з високою точністю і акуратністю деревину, дерев'яні плити, пластмаси, гіпсокартон, блоки з пористого бетону, гуму, полістирол, лід, копита копитних тварин. Також використовується для заломлення країв, очищення поверхонь, зняття старих захисних покриттів, прокладки канавок для кабелів і електропроводки, художніх робіт.
Завдяки можливості працювати на максимальній швидкості до 13 000 об/хв, рашпіль можна використовувати практично на будь-шліфувальної машині. Гострі і міцні зубці забезпечують тривалий термін служби диска.
- Зовнішній діаметр: 120 мм.
- Внутрішній діаметр: 22,2 мм.
- Матеріал: сталь.
- Товщина листа: 2,5 мм.
- Максимальна швидкість: 13 000 об/хв.
- Вага: 249 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Обробка матеріалу | Цегла, Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Шліфування <unk> Зачисний |
| Діаметр зовнішній | 120 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал кола | Сталь |
| Призначення | Шліфувальний |
| Товщина | 16 мм |
- Ціна: 1 577 ₴

