![Візок майстерний YATO 3-рівневий на 4 колесах для макс. навантаж.- 150 кг 955x 880x 405 мм [1], фото 1](https://images.prom.ua/5954490009_vizok-majsternij-yato.jpg)
Візок майстерний YATO 3-рівневий на 4 колесах для макс. навантаж.- 150 кг 955x 880x 405 мм [1]
6 405 ₴
- В наявності
- Код: YT-55212
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок майстерний YATO 3-рівневий на 4 колесах для макс. навантаж.- 150 кг 955x 880x 405 мм [1]
Візок для майстерні з трьома полицями. 2 поворотні колеса з гальмами.
Код товару YT-55212.
Характеристики
- Вантажопідіймальність: 150 кг
- Розміри візка (ВхДхШ): 955x880x405 мм
- Глибина полиці: 1- 40 мм, 2- 80 мм, 3-80 мм
- Розміри полиці: 780 х 400 мм
- Кількість коліс: 4 ( из них 2 поворотні колеса з гальмами)
- Тип підшипника: кулька
- Діаметр колеса: 125 мм
- Товщина несних елементів: 2 мм
- Товщина листа полиці: 0,8 мм
- Зовнішні розміри (з колесами та ручкою): 955 х 880 х 485 мм.
- Матеріал: сталь
- Чистота поверхности: покритий порошком
- Вага: 18,20 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 955 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Вага | 18.2 кг |
| Основні атрибути | |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип мебели | Візок інструментальний |
| Колір фасаду | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 405 ₴

