![Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 18 мм шорстк № 1 [10], фото 1](https://images.prom.ua/5954489458_disk-freza-vipuklij-do.jpg)
Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 18 мм шорстк № 1 [10]
1 528 ₴
- В наявності
- Код: YT-59184
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 18 мм шорстк № 1 [10]
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Обробка матеріалу | Цегла, Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 120 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Призначення | Шліфувальний |
| Товщина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 528 ₴

