
Згинач ручний гаків для ринв YATO l= 630 мм, кут роб.- 30-90˚, шир/глиб зазору- 8/30 мм, прут Ø≤ 6мм
4 504 ₴
- В наявності
- Код: YT-54101
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Згинач ручний гаків для ринв YATO l= 630 мм, кут роб.- 30-90˚, шир/глиб зазору- 8/30 мм, прут Ø≤ 6мм
Опис:
- Крюкогиб з основою для точного надання форми гакам водостічних жолобів і їх правильного розташування.
- Його також можна використовувати для згинання різних типів плоских прутків або профілів.
- Завдяки довгим рукояткам можна легше зігнути встановлені гаки.
- Завдяки прогумованим рукояткам трубогиб надійно і зручно лежить у руках.
- Ковзний ролик оснащений супортом із мастилом. Гвинт бампера дає змогу встановити кут вигину в межах 30-90°.
- Матеріал: сталь.
- Застосування: Точне формування гаків і вирівнювання жолобів у потрібному положенні.
- Оздоблення поверхні: лакована.
Технічні характеристики YT-54101
| Виробник | Yato |
| Довжина, мм | 630 |
| Вага, кг | 3 |
| Робочий кут | 30-90 ˚ |
| Діаметр трубки, мм | 18 (основа), 25 (рукоятка) |
| Підшипник, мм | 22 |
| Ширина паза, мм | 8 |
| Глибина паза, мм | 30 |
| Ширина основи, мм | 245 |
| Макс. товщина гнутих гаків водостоку і капелюшків, мм | 6 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Арматурогиб |
| Максимальний діаметр труби | 6 мм |
| Загальні | |
| Вага | 3 кг |
| Ширина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 630 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 504 ₴

