![Шафа для електроінструменту YATO 480x 430x 280 мм, 4 гнізда, 2 ключі, металева [1], фото 1](https://images.prom.ua/5954489083_shafa-dlya-elektroinstrumentu.jpg)
Шафа для електроінструменту YATO 480x 430x 280 мм, 4 гнізда, 2 ключі, металева [1]
4 385 ₴
- В наявності
- Код: YT-09093
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа для електроінструменту YATO 480x 430x 280 мм, 4 гнізда, 2 ключі, металева [1]
Замикна шафа для зберігання інструментів у майстерні. Над шафою є верхня полиця, а під шафою — полиця з 4 кишенями для підвісних інструментів.
- розміри: 480 x 430 x 280 мм
- матеріал: сталевий лист із порошковим покриттям
- товщина аркуша: 1,5 мм
- 2 ключі в комплекті

Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Особливості | Замок для дверцят |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип меблів | Шафа інструментальна |
| Колір фасаду | Червоний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 480 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 1.5 (мм) |
| Глибина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 385 ₴

