
Рубанок електроакумулят безщітковий YATO Li-Ion 18V плат. b= 82мм,глиб.стругу-0-2мм(БЕЗ АКУМУЛЯТОРА)
3 646 ₴
- В наявності
- Код: YT-82192
- +380 (73) 606-74-38
Акумуляторний рубанок YT-82192 незамінний у деревообробленні та пов'язаних із нею опоряджувальних роботах, де важлива мобільність і можливість роботи без доступу до електрики.
Глибина стругання регулюється зручною ручкою. Безщітковий двигун забезпечує довговічність пристрою та потужність для користувача. Жорстка напрямна з великою контактною поверхнею забезпечує високу якість роботи. Ніжка має V-подібну виїмку для полегшення зняття фаски по краях. Рубанок обладнаний ніжкою для регулювання глибини фальца, що полегшує з'єднання дерев'яних елементів нахлистом. Бічний перемикач викидання тирси та можливість під'єднання пилососа полегшать підтримання порядку на робочому місці. Міцний корпус посилений скловолокном. Є відсік для зберігання ключів заміни лез.
Ця модель постачається без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
- Напруга: 18 В постійного струму
- Тип акумулятора: Літій-іонний
- Швидкість обертання: 15 000 об/хв
- Глибина стругання: 0-2 мм
- Ширина стругання: 82 мм
- Захист від перегрівання: да
- Звуковий тиск: 84,0 ± 3,0 дБ(А)
- Вібрація: 5,22 ± 1,5 м/с2
- Звукова потужність: 95,0 ± 3,0 дБ(А)
- Ступінь захисту: IPX0
- Клас електроізоляції: III
- Тип двигуна: безщітковий
- Вага 2,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вага | 2.5 кг |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
- Ціна: 3 646 ₴

