![Лупа ручна в акриловій оправі VOREL, 2 лінзи 3х/6х кратні, 125х 57х 6 мм [40], фото 1](https://images.prom.ua/5954487490_lupa-ruchna-v.jpg)
Лупа ручна в акриловій оправі VOREL, 2 лінзи 3х/6х кратні, 125х 57х 6 мм [40]
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 73490
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лупа ручна в акриловій оправі VOREL, 2 лінзи 3х/6х кратні, 125х 57х 6 мм [40]
Лупа ручна 2 лінзи 3х/6х VOREL (73490)
Лупа повністю виготовлена з акрилу. Важить всього 18 грам. Має два збільшення. Перше: 3х кратне кругла лінза діаметром 50 мм. Друге: 6х кратне лінза розміром 10 мм на 20 мм. Друга лінза має прямокутну форму і розміщена в рукоятці.
Характеристики:
Розміри: 125x57x6 мм
Вага: 18 г
Матеріал лінз: акрил
Матеріал каркаса: акрил
Збільшення: 3-кратне (для лінзи 50 мм), 6-кратне (у тримачі)
Фокусна відстань: 125 мм (для лінзи 50 мм), 28 мм (у тримачі)
Діаметр основної лінзи: 50 мм
Розмір допоміжної лінзи: 10x20 мм
Виробник: VOREL, Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Кратність збільшення | 6 х |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Ручний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴

